Книга педагогічної слави України

Частина 1 (1991-2007)

Відповідно до наказу № 592 від 10.07.2007 року Міністерства освіти і науки України створюється видання КНИГИ ПЕДАГОГІЧНОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №592 від 10.07.2007 р. “Про створення і видання Книги педагогічної слави України”, листа Міністерства освіти і науки України №1.4/18-1620 від 13.07.2007 р. “Про надання інформації щодо кандидатур до Книги педагогічної слави України”, доручення Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації №12-0106-1454 від 16.07.2007 р. зібрано та узагальнено інформацію про 60 педагогічних працівників Київської області – кандидатів до Книги педагогічної слави України:
  1. Бібік Земфіра Веніамінівна, заслужений вчитель України, вчитель хімії Бориспільського ліцею „Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського Київської області, Соросівський стипендіат.
  2. Бойко Ніна Іванівна, заслужений вчитель України, вчитель німецької мови Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Київської області.
  3. Бойко Тетяна Іванівна, заслужений вчитель України, вчитель української мови та літератури Тетіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Київської області.
  4. Власенко Микола Юхимович, заслужений працівник освіти України (2006), професор кафедри педагогічної майстерності, автор більше 60 наукових праць.
  5. Гайдучак Марія Станіславівна, заслужений учитель України, директор, учитель української мови і літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Василькова Київської області.
  6. Гейко Катерина Іванівна, заслужений учитель України, вчитель хімії Ставищенського навчально-виховного комплексу №1 Київської області.
  7. Гончар Ольга Мефодіївна, заслужений працівник освіти України, вчитель фізики Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Київської області.
  8. Грибок Ольга Інокентіївна, заслужений учитель України, вчитель української мови та літератури Любарецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області.
  9. Гулько Марія Миколаївна, заслужений працівник освіти України, вчитель історії та правознавства Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Київської області.
  10. Гусєва Лариса Дмитрівна, заслужений працівник народної освіти України, завідуюча дошкільним навчальним закладом №6 «Крунк» м. Славутича Київської області.
  11. Дзендзелюк Микола Йосипович, заслужений учитель України, директор Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області.
  12. Драган Григорій Іванович, заслужений учитель України, кандидат біологічних наук, автор понад 50 наукових праць.
  13. Дубас Валерій Дмитрович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, вчитель фізичної культури Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області.
  14. Заболотний Олександр Вікторович, заслужений учитель України, начальник відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації Київської області.
  15. Зайчук Людмила Петрівна, заслужений вчитель України, вчитель української мови та літератури Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Києво-Святошинського району Київської області.
  16. Іскоростенський Микола Петрович, заслужений вчитель України, директор Боярського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Київської області.
  17. Йовбак Юрій Юрійович, заслужений вчитель України, директор Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського району Київської області.
  18. Клименко Раїса Григорівна, заслужений вчитель України, директор Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області.
  19. Клокар Наталія Іванівна, ректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук, доцент.
  20. Козленко Ольга Максимівна, заслужений учитель України, директор гімназії ім. С. Олійника м. Броварів Київської області.
  21. Колібабчук Володимир Захарович, заслужений вчитель України, відмінник освіти України, директор Боярської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області.
  22. Коміренко Михайло Митрофанович, народний вчитель України, директор Фастівського ліцею-інтернату Київської області.
  23. Корж Олександр Миколайович, заслужений вчитель України, вчитель образотворчого мистецтва та праці Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району Київської області.
  24. Коровякіна Людмила Степанівна, заслужений вчитель України, учитель інформатики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 м. Фастова Київської області.
  25. Кравчук Віктор Оникійович, заслужений учитель України, вчитель фізики, директор Красилівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Ставищенського району Київської області.
  26. Круподьоров Ігор Володимирович, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, директор Києво-Святошинської районної дитячо-юнацької спортивної школи Київської області.
  27. Кудіна (Щербина) Раїса Георгіївна, заслужений вчитель України, вчитель спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Білої Церкви Київської області.
  28. Кузьменко Людмила Михайлівна, заслужений вчитель України, заступник директора з виховної роботи Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області.
  29. Кукса Лариса Георгіївна, заслужений учитель України, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №9 м. Броварів Київської області.
  30. Кулинич Віктор Володимирович, заслужений учитель України, вчитель української мови та літератури Яготинської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Київської області.
  31. Левченко Марія Гнатівна, заслужений вчитель України, вчитель біології Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Київської області.
  32. Микитенко Ірина Владиславівна, учитель хімії ліцею м. Славутича Київської області.
  33. Миронова Тамара Василівна, заслужений вчитель України, вчитель англійської мови ліцею м. Славутича Київської області.
  34. Миронюк Віра Михайлівна, заслужений вчитель України, вчитель фізики, директор Кухарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванківського району Київської області.
  35. Мізін Володимир Федосійович, заслужений учитель України, директор Ставищенського навчально-виховного комплексу №2 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, юридичний ліцей ім. О.С.Паланського” Ставищенського району Київської області.
  36. Мужчина Віктор Васильович, заслужений тренер України, старший тренер-викладач вищої категорії відділення дзюдо Києво-Святошинської районної дитячо-юнацької спортивної школи Київської області.
  37. Назаренко Людмила Іванівна, заслужений працівник народної освіти України, Краснослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівського районуКиївської області.
  38. Некрасова Валентина Василівна, заслужений вчитель України, вчитель початкових класів Кожухівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Васильківського району Київської області.
  39. Нога Ольга Яківна, заслужений вчитель України, вчитель німецької мови Хоцьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  40. Остапчук Уляна Володимирівна, заслужений учитель України, учитель математики Володарського районного ліцею Київської області.
  41. Паршикова Галина Вікторівна, заслужений учитель України, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Славутича Київської області.
  42. Плівачук Катерина Володимирівна, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології КОІПОПК.
  43. Рихлик Тамара Іванівна, заслужений учитель України, директор Димерської гімназії Вишгородського району Київської області
  44. Розвозчик Петро Іларіонович, заслужений учитель України, член Національної спілки письменників України, викладач Білоцерківського інституту економіки та управління Київської області.
  45. Романенко Катерина Олександрівна, заслужений працівник культури, відмінник народної освіти, вчитель музики спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Білої Церкви Київської області.
  46. Сич Микола Лукич, заслужений працівник освіти України, завідуючий відділом освіти Рокитнянської райдержадміністрації Київської області (у 1982-1997 рр.).
  47. Цимбалюк Василь Іванович, відмінник народної освіти України, заслужений учитель України, вчитель української мови і літератури Сквирського ліцею Київської області, заступника директора з навчально-виховної роботи.
  48. Черняхівський Анатолій Іванович, заслужений вчитель України, директор Вишгородської спеціалізованої школи “Сузір’я” Київської області.
  49. Шарапа Лариса Іванівна, заслужений учитель України, учитель української мови та літератури Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №2 Київської області.
  50. Шевченко Василь Васильович, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, директор Згурівського професійного ліцею Київської області;

Частина 2 (2008-2014)

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10 червня 2007 року № 592 “Про створення і видання Книги педагогічної слави України” та відповідно до листа Державної наукової установи ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2014 року №14.1/10-39 “Про надання інформації щодо кандидатур до другого випуску видання «Книга педагогічної слави України” за період з 2008-2013 рр., інформуємо, що Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів підготовлено матеріали 31 педагогічних та науково-педагогічних працівників Київської області, яким присвоєно почесні звання «Заслужений вчитель України», «Заслужений працівник освіти України», освітян, які нагороджені іншими державними нагородами, та зробили вагомий внесок у справу становлення і розбудови національної освіти за період з 2008 по 2014 рр. для внесення їх до зазначеного довідково-енциклопедичного видання.

“Книга педагогічної слави України” – довідково-енциклопедичне видання, що містить автобіографічні дані та стислий опис творчих здобутків педагогічних та науково-педагогічних працівників усіх галузей освіти, які зробили вагомий внесок у справу розвитку освіти України.

Список педагогічних та науково-педагогічних працівників Київської області – кандидатів до другого випуску видання “Книга педагогічної слави України”

  1. Артем’єва Ірина Вікторівна, вчитель біології Славутицького ліцею Київської області, заслужений вчитель України
  2. Ащенко Надія Василівна, вчитель історії та правознавства, заступник директора з виховної роботи Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Київської області, заслужений вчитель України
  3. Бриль Олена Дмитрівна, головний спеціаліст відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області, заслужений вчитель України
  4. Бурлака Ольга Василівна, вчитель історії Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  5. Гайдаєнко Олена Анатоліївна, вчитель географії та економіки Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  6. Галаджій Марія Андріївна, вчитель географії Кожанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністрації Київської області, відмінник народної освіти. Нагороджена медаллю Президента України «20 років Незалежності України».
  7. Гутник Віра Дмитрівна, директор Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви Київської області, заслужений працівник освіти України
  8. Добронравіна Наталія Іванівна, вчитель російської мови та літератури, директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області, заслужений працівник освіти України
  9. Дубровін Олексій Леонтійович, учитель географії і природознавства директор Миронівського навчально-виховного комплексу Київської області, відмінник освіти України. Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
  10. Думенко Людмила Григорівна, вчитель англійської мови, заступник директора з науково-методичної роботи з іноземних мов Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Броварської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  11. Зінькевич Раїса Опанасівна, завідувач Демидівського дошкільного навчального закладу Центру розвитку дитини «Орлятко» Демидівської сільської ради Вишгородського району Київської області, заслужений працівник освіти України
  12. Іценко Володимир Олексійович, учитель інформатики Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня» Київської області, заслужений вчитель України
  13. Кальчук Марія Іванівна, вчитель початкових класів Української ЗОШ І-III ступенів №1 Обухівського району Київської області, відмінник народної освіти УРСР, заслужений вчитель України
  14. Клокар Наталія Іванівна, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України
  15. Ковровський Ігор Григорович, учитель англійської та німецької мов Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Дашенка Київської області, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України
  16. Коновал Антоніна Іванівна, директор спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов Обухівської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  17. Круглій Володимир Миколайович, директор Чубинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Сквирського району Київської області, заслужений працівник освіти України
  18. Кузьменко Віра Іванівна, вчитель історії Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Броварської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  19. Мокринська Лариса Федорівна, вчитель фізичної культури Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Володарської районної державної адміністрації, заслужений вчитель України
  20. Новикова Надія Валентинівна, вчитель музичного мистецтва та художньої культури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Бучанської міської ради Київської області, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України
  21. Оникієнко Василь Антонович, учитель трудового навчання Гавронщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Макарівської районної державної адміністрації Київської області, заслужений працівник народної освіти України
  22. Перерва Володимир Степанович, доцент кафедри педагогіки і психології Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат історичних наук
  23. Пихтар Микола Петрович, старший викладач Славутицької філії Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”, заслужений вчитель України
  24. Рябченко Анатолій Олександрович, учитель фізики та астрономії, директор Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради, заслужений працівник народної освіти України
  25. Слободенюк Микола Тимофійович, учитель історії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  26. Смуток Борис Михайлович, директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради, заслужений вчитель України
  27. Томенко Любов Миколаївна, завідувач дошкільного навчального закладу №10 “Любавонька” м. Переяслава-Хмельницького Київської області, заслужений працівник освіти України
  28. Тонковид Єфросинія Станіславівна, вчитель історії та правознавства Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради Київської області, відмінник освіти України
  29. Хоменко Надія Вікторівна, вчитель історії, директор навчально-виховного комплексу “Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 – ліцей” Обуховіської міської ради Київської області, заслужений вчитель України
  30. Шепелявенко Тамара Григорівна, вчитель історії та основ правознавства Ставівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області, заслужений працівник освіти України
  31. Шумовська Любов Василівна, художній керівник Народного вокального ансамблю «Калинка» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Броварів Київської області, заслужений вчитель України